فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از انهدام باند سارقان منازل نیمه‌ ساز در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی پور کاوه  با اشاره به انهدام باند سارقان منازل نیمه ساز گفت: اعضای باندی که اقدام به سرقت لوازم ساختمانی از منازل نیمه‌ ساز می‌کردند در عملیات مأموران انتظامی شهرستان کاشان دستگیر و به 23 فقره سرقت اعتراف کردند.

وی افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت لوازم ساختمانی از منازل نیمه‌ ساز آن‌ها موضوع به‌طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: کارآگاهان با تشکیل گروه‌های عملیاتی و با پیگیری‌های علمی و تخصصی با همکاری یکی از کلانتری‌های شهرستان توانستند هویت اصلی اعضای باند 3 نفره‌ای که اقدام به این‌گونه سرقت‌ها می‌کردند را شناسایی کنند.

سرهنگ پور کاوه ادامه داد: مأموران پس از شناسایی متهمان با هماهنگی مقام قضائی طی عملیاتی ضربتی آنان را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

اصفهان- دستگیری 2

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان تعداد قابل‌ توجهی از اموال مسروقه کشف شد، عنوان داشت: متهمان که در مقابل شواهد، قرائن و ادله پلیس چاره‌ای جز اعتراف نداشتند به 23 فقره سرقت از منازل نیمه‌ ساز اقرار کردند که تحقیقات برای شناسایی مال باختگان کماکان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با هشدار به شهروندان در خصوص این‌گونه سرقت‌ها گفت: به صاحبان منازل نیمه‌ ساز توصیه می‌کنیم از رها کردن اموال خود در این‌گونه مکان‌ها خودداری کرده و برای پیشگیری از هرگونه سرقتی راه‌های ورود به منزل را مسدود کرده و یا از نگهبان استفاده کنند و منازل را به همسایگان بسپارند و به ساکنان محلات هم توصیه می‌کنیم در صورت مشاهده هرگونه تردد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.