در پی ارسال پیامهای مردمی مبنی بر تخریب قبور اموات در وادی رودسر سرپرست فرمانداری رودسر از وضعبت ساخت و ساز مجدد مسجد امام رضا (ع) بازدید کرد .

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در پی ارسال پیامهای مردمی مبنی بر تخریب قبور اموات در وادی رودسر و ابراز نارضایتی برخی خانواده ها، سرپرست فرمانداری رودسر از وضعبت ساخت و ساز مجدد مسجد امام رضا (ع) بازدید کرد و انتقادات مردمی را مورد بررسی قرار داد.

ساخت مسجد امام رضا(ع) از خواسته های مردم است

علی وارسته بهدانی در این بازدید گفت: ساخت مسجد امام رضا(ع) از خواسته های مردم است و بنابراین برای تحقق این امر باید صرفا سنگهای قبوری که در آن مسیر و حواشی قرار گرفته اند با رضایت خانواده هایشان تخریب شود تا نقشه جدید مسجد اجرایی شود.

سرپرست فرمانداری رودسر اظهار داشت: طبق گفته مسئولین مربوطه با خانواده ها صحبت شده و فقط تعداد اندکی از آنها مخالف چنین امری بودند که تقاضا دارم برای ساخت چنین مکان مقدس و ارزشمندی رضایت داده شود تا مجددا مسجدی که هر هفته جز فعالین مساجد در شب های مهم و جمعه بود به فعا لیت خود بپردازد.

اوقاف رودسر از طریق فضای رسانه ای نسبت به آگاه سازی خانواده ها اقدام نماید

وی ادامه داد: اداره اوقاف رودسر با نصب بنر و از طریق فضای رسانه ای نسبت به آگاه سازی خانواده ها اقدام نماید و اگر باعث رنجش شده است حتما از آنها عذرخواهی نماید.

سرپرست فرمانداری رودسر به تسریع در ساخت مسجد امام رضا(ع) تاکید کرد و افزود: این مسجد با توجه به اتفاق ناگواری که برایش پیش آمد کرده بود با نگاه ویژه و اهتمام بیشتری باید ساخته شود تا مورد استفاده مردم عزیز رودسر قرار گیرد.