مدیرکل اداره ارشاد اسلامی خوزستان گفت: حدود 80 غرفه در حوزه های مختلف قرآنی در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت فعالیت می کنند.

محمد جوروند مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان شامگاه یکشنبه(30اردیبهشت) در حاشیه افتتاح دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در اهواز ، در گفتگو با خبرگزاری موج خوزستان، بیان کرد: امسال حدود 80 غرفه در حوزه های مختلف قرآن اعم از ارائه کتب قرآنی، انواع قرآن، کتب ادعیه و حوزه های هنری مرتبط با مسائل قرآنی از جمله عکس، کارهای دستی، منبت کاری و نقره کاری فعالیت می کنند.

جوروند با بیان اینکه از افتتاحیه نمایشگاه استقبال بسیار خوبی شده است، یادآور شد: در سال گذشته نیز شاهد استقبال خوب مردم از نمایشگاه بوده ایم و با وجود قاریان کشوری و بین المللی و همچنین علاقمندان به کتاب وحی در خوزستان انتظار چنین استقبالی از نمایشگاه را داشته ایم.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت 10 روز و از ساعت 18 تا 24 پذیرای بازدیدکنندگان و عموم مردم است، گفت: امسال غرفه های مختلف و متنوعی تدارک دیده شده و یکی از کارهای جدید نمایشگاه امسال ایجاد زمینه مناسب برای ادارات بوده تا بتوانند کارهای خود را ارائه دهند.

گفتنی است؛ دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت با حضور ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﻮﺳﻮﯼ ﺟﺰﺍﯾﺮﯼ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﻓﻘﯿﻪ ﺩﺭ خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﺣﯿﺪﺭﯼ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺲ ﺧﺒﺮﮔﺎﻥ ﺭﻫﺒﺮﯼ و جمعی از ﻓﻌﺎﻻﻥ ﻗﺮﺁﻧﯽ ﻭ ﻋﻼﻗﻤﻨﺪﺍﻥ ﺑﻪ ﮐﻼﻡ ﻭﺣﯽ آغاز شد.