سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تعداد ۲۱۱ طرح در قالب بسته‌های اشتغال (فراگیر و روستایی) بااعتباری به مبلغ بیش از ۵۱۹ میلیارد و ۸۷۲ میلیون ریال تصویب و جهت بررسی نهایی به دبیرخانه استان ارسال‌شده است

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، امیر جانبازی افزود: در صورت تصویب در کارگروه اشتغال استان؛ یک هزار و ۱۸۸ فرصت شغلی در لاهیجان ایجاد می شود.

وی افزود: تا به امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تعداد ۲۱۱ طرح در قالب بسته‌های اشتغال (فراگیر و روستایی) بااعتباری به مبلغ بیش از ۵۱۹ میلیارد و ۸۷۲ میلیون ریال تصویب و جهت بررسی نهایی به دبیرخانه استان ارسال‌شده است.

یک هزار و ۱۸۸ فرصت شغلی در لاهیجان ایجاد می شود

سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: طرح هایی به کارگروه اشتغال استان ارسال شده که در صورت تصویب، برای حدود یک هزار و ۱۸۸ نفر در شهرستان فرصت شغلی ایجاد می شود.

298 واحد مسکن مهر در ۳ نقطه شهرستان لاهیجان اجرا شد

جانبازی گفت: 298 واحد مسکن مهر در ۳ نقطه شهرستان لاهیجان اجرا شد که چندی پیش تعدادی از واحدهای روستای ایشکا با حضور دکتر سالاری استاندار محترم افتتاح گردید.

سرپرست فرمانداری لاهیجان افزود: 230 نفر از متقاضیان وجه قابل توجه‌ای را واریز نموده و به هر دلیل از دریافت این واحدها انصراف دادند که میبایست ادارات کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی برنامه ریزیهای لازم جهت پرداخت مطالبات را انجام دهند.