شهردار اصفهان از شهروندان درخواست کرد هرگونه هدر رفت آب در فضای سبز را با سامانه ۱۳۷ شهرداری در میان بگذارند تا با خاطیان، برخورد جدی شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی در برنامه رادیویی سلام اصفهان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از شهروندان خواست در مصرف بهینه آب نهایت دقت را داشته باشند و با رعایت حقوق دیگران، از اقداماتی که تأمین آب شرب شهروندان در تابستان را با مشکل مواجه خواهد کرد، پرهیز کنند.

وی با تأکید بر این که حرمت ماه مبارک رمضان باید آن گونه که شایسته است حفظ شود، اذعان داشت: لازم است فضای معنوی و پر نشاط در ماه مبارک در شهر حکمفرما شود و سیمای معنوی شهر با همکاری اصناف به ویژه اغذیه فروشی ها و رستوران ها حفظ گردد.

فضای سبز

نوروزی با اشاره به غبارروبی و شستشوی اماکن مذهبی اعلام کرد: با فضاسازی های انجام شده، در این ایام ویژه برنامه های فرهنگی مختلفی در سطح مناطق 15 گانه پیش بینی شده است. 

شهردار اصفهان از بحران آب در شهر اصفهان سخن به میان آورد و از شهروندان خواست در مصرف بهینه این نعمت الهی نهایت دقت را داشته باشند و با رعایت حقوق دیگران، از اقداماتی که تأمین آب شرب شهروندان در تابستان را با مشکل مواجه خواهد کرد، پرهیز کنند.