رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب برنامه‌های قرآنی و مذهبی این شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام محمد بنی‌خزاعی، با اعلام برنامه‌‌های قرآنی و مذهبی این اداره در ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن و خودسازی است و به‌همین منظور برنامه‌های مختلفی از سوی این اداره در نظر گرفته شده که بیشترین فعالیت‌ها و برنامه‌ها با موضوع قرآن واعزام مبلغ است.

وی اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان برگزاری جلسات جزخوانی قرآن کریم در مسجد امام خمینی(ره) و دیگرمساجد، برگزاری جلسات متعدد تفسیر قرآن و همچنین برگزاری محافل انس با قرآن کریم پیش بینی شده است.

رئیس اداره‌ی تبلیغات میناب همچنین از برگزاری همایش طلایه‌داران تبیلغ درمیناب ومراکزبخشها جهت هماهنگی‌های لازم با روحانیون مستقر،هجرت، مبلّغین و ائمه جماعات، دهیاران، شوراهای اسلامی و مسئولین هیئات مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان امسال خبر داد و گفت: این همایش باهدف زمینه‌سازی وآشنایی با مسائل مورد نیاز تبلیغی مناطق مختلف شهرستان برگزارشد.

بنی خزائی در پایان با تأکید بر رسالت خطیر مبلغین در ماه مبارک رمضان افزود: مبلغین اعزامی در این ایام با حضور در مناطق مختلف شهرستان به اقامه نماز جماعت، مراسم دعا و زیارت، سخنرانی، کلاس‌های قرآن، تفسیر ومشاوره‌ های خانواده، برنامه‌های مذهبی، فرهنگی و تبلیغی در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی خواهند پرداخت.