معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان از کمک ۵ میلیارد تومانی کمیته امداد اصفهان به مددجویان در سال 96 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جلال یزدانی گفت: کمیته امداد اصفهان نزدیک به ۵ میلیارد تومان در سال ۹۶ برای پرداخت بیش از ۲۵ هزار کمک موردی به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر هزینه کرد.

وی با بیان اینکه کمک به نیازمندان و حل مشکلات آن‌ها رسالت کمیته امداد است، اظهار داشت: این نهاد علاوه بر مددجویان تحت حمایت که مستمری ماهیانه دریافت می‌کنند به سایر اقشار آسیب‌پذیر نیز بر اساس ضوابط و آئین‌نامه‌های خود خدماتی ارائه می‌دهد.

یزدانی کمک‌های موردی این نهاد را حمایت‌های فوری و اورژانسی که به شکل بلاعوض به مددجویان و نیازمندان پرداخت می‌شود، دانست و گفت: تأمین مایحتاج و خرید لوازم ضروری زندگی ازجمله مهم‌ترین زمینه‌های پرداخت کمک‌های موردی این نهاد در سال 96 است.

کمیته امداد

وی با اشاره به پرداخت بیش از 25 هزار مورد کمک فوری در این سرفصل گفت: کمیته امداد اصفهان نزدیک به 5 میلیارد تومان در این زمینه در سال 96 هزینه کرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان منابع این نهاد برای ارائه خدمات به نیازمندان را محدود توصیف کرد و اظهار داشت: خیران و مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با مراجعه به ادارات این نهاد در محل زندگی خود، شماره‌گیری کد #031*8877* توسط تلفن همراه، مراجعه به پایگاه اینترنتی کمیته امداد و یا استفاده از کارت با شماره 60637370000025 نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نسبت به پرداخت کمک‌های خود اقدام کنند.