فرید بهرامی از قهرمانی تیم کشتی آزاد پارس اندیش لرستان در مسابقات جهانی کشتی آزاد دانش‌آموزی مراکش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، فرید بهرامی، گفت: تیم کشتی آزاد پارس اندیش لرستان، پس از غلبه بر حریفان و کسب 8 مدال طلا، یک نقره و یک مقام چهارم، در مسابقات جهانی کشتی آزاد دانش‌آموزی مراکش به عنوان قهرمانی دست یافت.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان «اعزامی به کشور مراکش» افزود: در روز پایانی رقابت‌ها، پنج وزن دوم آزادکاران لرستانی در تمام اوزان به قهرمانی رسیدند.

وی، تصریح کرد: در پنج وزن نخست؛ محمد روزبهانی، علی‌اکبر فضلی و حسین اصغرپور در اوزان 51، 60 و 92 کیلوگرم صاحب گردن‌آویز طلا شدند، حسین رضوانیان، در وزن ۴۵ کیلوگرم به نشان برنز رسید و فردین ‌بهرام‌وند در وزن ۷۱ کیلوگرم چهارم شد.


این داور بین‌المللی کشتی، افزود: همچنین، در روز دوم؛ جواد جوادی، مهدی حسین‌نیا، سهراب ادهم خلیلی، مهدی اکبرزاده و رضا خانی در اوزان 48، 55، 65، 80 و 110 کیلوگرم طلا گرفتند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان، ادامه داد:  17 تیم در این سری از مسابقات حضور داشت، علی ایحال با توجه به سطح بالای رقابت‌ها، خوشبختانه کشتی‌گیران آزادکار تیم دانش آموزی پارس اندیش لرستان مقام قهرمانی جهان را از آن خود کرد که جا دارد این قهرمانی را به عموم مردم ایران، به‌ویژه مردم لرستان، جامعه ورزشی استان و آقای حمید رشیدی مدیریت مجموعه آموزشی پارس اندیش خرم‌آباد تبریک و تهنیت عرض کنم.

فرید بهرامی، تاکید کرد: با قهرمانی تیم پارس اندیش لرستان، تیم‌ آفریقای جنوبی و برزیل نیز به ترتیب عنوان دوم و سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.

تیم کشتی آزاد پارس اندیش

خبرگزاری موج، این قهرمانی غرورآمیز را به سرمربی، مربیان، کادر فنی و اعضای تیم پارس اندیش لرستان، مردم شریف ایران اسلامی، مردم ولایتمدار و جامعه ورزشی استان تبریک می‌گوید.