با بیان اینکه خلاقیت فرزندان از آموزش و پرورش صحیح شکل خواهد گرفت اظهار کرد: جامعه اخلاقی و خلاق با توجه به بخش تعلیم و تربیت محقق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری  در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد بر ضرورت  حمایت هر چه بیشتر از آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: نگاه درست و حمایتی امروز به آموزش و پرورش باعث توسعه فردای کشور خواهد شد.

تکریم مقام و منزلت معلم تنها مختص اداره آموزش و پرورش نیست

نماینده عالی دولت در گیلان  تکریم مقام و منزلت معلم را تنها مختص اداره آموزش و پرورش ندانست و با بیان اینکه باید مشارکت به مفهوم واقعی در بخش تعلیم و تربیت شکل گیرد افزود: باید زمینه ای فراهم گردد تا تمامی دستگاهها، نهادهای دولتی و خصوصی با در نظر گرفتن منزلت امر تعلیم و تربیت در جامعه، هر چه بیشتر برای پاسداشت  آن مشارکت کنند.

استاندار گیلان وجود خلاقیت در بخش آموزش را  امری ضروری خواند و تصریح کرد : تربیت افراد خلاق و مبتکر نیاز امروز جامعه است.

خلاقیت فرزندان از آموزش و پرورش صحیح شکل خواهد گرفت

رییس شورای آموزش و پرورش استان با بیان اینکه خلاقیت فرزندان از آموزش و پرورش صحیح شکل خواهد گرفت اظهار کرد: جامعه اخلاقی و خلاق  با توجه به بخش تعلیم و تربیت محقق خواهد شد.

ستاد گرامی داشت هفته معلم

نماینده عالی دولت در گیلان پیشرفت کشورهای مترقی امروزی را حاصل نگاه درست آنان در گذشته به تعلیم و تربیت دانست و ادامه داد: باید با اتخاذ سیاست های تشویقی ضمن تقویت انگیزه کارکنان، بهترین ها را در آموزش و پرورش به کارگیری کنیم. 

 سالاری با اشاره به دوران معلمی خود در سالهای گذشته خاطر نشان کرد: اکنون نیز بنده خود را معلم می دانم و به آن افتخار می کنم.

 وی  با اشاره به اهمیت حرفه آموزی فارغ التحصیلان در آموزش و پرورش تصریح کرد : شغل آینده افراد را می توان با ایجاد روش های آموزشی مناسب  در سیستم تعلیم و تربیت ایجاد کرد. 

نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: با کم توجهی به معلمان نمی توان انتظار رفع مشکلات و دغدغه جامعه را داشته باشیم.

تکریم ومنزلت قائل شدن به مقام معلم تنها با برگزاری مراسم شکل نمی گیرد

استاندار گیلان با بیان اینکه تکریم ومنزلت قائل شدن به مقام معلم تنها با برگزاری مراسم شکل نمی گیرد تصریح کرد: باید تکریم و حمایت واقعی و به صورت عملی از معلمان شکل گیرد .

 سالاری فردای بهتر را در گرو احترام گذاشتن واقعی امروز به امر تعلیم و تربیت دانست.

در پایان این دیدار استاندار گیلان با اهداء لوح از اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم استان  تقدیر کرد.