استاندار کرمانشاه گفت: بازسازی نفت شهر کار بسیار طاقت‌فرسایی است که باید در سطح ملی دیده شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند، احیای و بازسازی نفت شهر را طرحی مهم برای پیشرفت کشور عنوان کرد و افزود: بازسازی نفت شهر تنها در سایه همکاری دولت و مردم به نتیجه خواهد رسید.

وی در نشست پیگیری بازسازی نفت شهر، خاطرنشان ساخت: باید رونق اقتصادی را در مناطق مرزی همچون نفت شهر ایجاد کنیم تا مرزنشینان در شهرهای خود مستقر شوند.

بازوند گفت: برنامه‌های دولت برای بازسازی نفت شهر تنها با اشتیاق و ‌مشارکت مردمی امکان‌پذیر است، زیرا بدون مشارکت مردم هیچ حرکتی ماندگار و پایدار نخواهد بود‌.

وی بابیان اینکه نفت شهر هویت اهالی آن است، اظهار داشت: اهالی نفت شهر هر جا که ساکن باشند باید برای حرمت به نیاکان خود، در راستای احیای زادبوم خود تلاش کنند.

استاندار کرمانشاه افزود: تمایل و تعلق خاطر به زادگاه، یک حس ذاتی و درونی است و تلاش مردم نفت شهر برای احیای شهر خود ستودنی است و آیندگان نیز از این تصمیم خوشحال می‌شوند.

بازوند ادامه داد: جمع‌بندی میدانی از اوضاع نفت شهر با حضور مدیران دستگاه‌ها تا پایان هفته انجام خواهد شد و پس‌ازآن به جدیت پیگیر این موضوع خواهیم شد.

وی افزود: با این نگاه به بازسازی نفت شهر می‌پردازیم که خدمتی بالاتر از این نیست که بتوانیم بخشی از ایران عزیز اسلامی را آباد کنیم.

گفتنی است که استاندار کرمانشاه از جعفر همتی، مشاور عالی استاندار خواست مسئولیت بازسازی نفت شهر را بپذیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج