فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح تطهیر به منظور برخورد با عرضه کنندگان پوشاک نامتعارف که موجب بی عفتی و بد پوششی می شود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی با بیان اینکه ارتقاء امنیت اخلاقی جامعه در دستور کار همیشگی پلیس است، از اجرای طرح  تطهیر به منظور برخورد با عرضه کنندگان پوشاک نامتعارف که موجب بی عفتی و بد پوششی می شود، خبر داد.  

وی افزود: یکی از ارزشمندترین نمادهای فرهنگی و اجتماعی در میان مردم ایران حتی قبل از اسلام، پوشش بوده و خانواده های ایرانی، همیشه بر رعایت آن تأکید داشتند.

وی با بیان اینکه حجاب و عفاف محکم ترین و مقاوم ترین سنگر انقلاب در مقابل نفوذ دشمنان است، افزود: دشمنان با شناخت این نقطه قوت، اقدام به وارد کردن پوشاک نامتعارف کرده تا با القاء پوشش و فرهنگ منحط غرب، ایجاد تغییر در سبک زندگی مردم، خصوصاً قشر جوان، آنان را از حجاب و عفاف ایرانی و اسلامی دور کرده و با تضعیف این سنگر به اهداف پلید خود دست یابند.

سردار معصوم بیگی بیان داشت: نیروی انتظامی که مسئولیت امنیت مردم در تمام ابعاد زندگی اجتماعی را برعهده دارد، بر خود لازم می داند که با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری نسبت به حفظ و ارتقاء امنیت اخلاقی جامعه، اقدام و با ناهنجاری های اجتماعی مقابله کند.

پوشاک نامتعارف

وی اظهار داشت: در همین راستا، فرماندهی انتظامی استان اصفهان طرح ویژه ای با عنوان" تطهیر" را در دستور کار خود قرار داده که هدف از اجرای این طرح، برخورد با عرضه کنندگان پوشاک نامتعارف که موجب بی عفتی و بد پوششی در جامعه می شوند، می باشد.

سردار معصوم بیگی  تولید، پخش، عرضه و نمایش پوشاک نامتعارف منقوش به تصاویر انحرافی، مانتوهای نوشتاری با عناوین و اصطلاحات غیرمجاز و  نصب دوربین در اتاق پرو، پوشش نامتعارف متصدیان و کارکنان واحدهای صنفی را از جمله مصادیق اجرای طرح مذکور عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان  گفت: در طرح تطهیر، ناظران اصناف و بازرسان اتحادیه های مربوطه، ضمن نظارت بر صنوف تولیدی و توزیعی پوشاک، نسبت به شناسایی مراکزی که خارج از ضوابط انتظامی فعالیت می کنند، اقدام کرده و برابر مقررات با آنان برخورد خواهند کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج