سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: نمی گذاریم فصل بعد مانند امسال حسرت بخوریم و تیم پرقدرتی را در فصل بعد راهی میادین می کنیم و تیم پرقدرتی را در فصل بعد راهی میادین می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: از نوع فوتبال امروز می‌شود دفاع کرد و در بازی رفت هم روی فرصت طلبی و تیزهوشی گسترش فولاد بازی را واگذار کردیم و امروز این موضوع را به بازیکنانمان گوشزد کرده بودیم.

وی افزود: فصل سخت و پرفراز و نشیبی را سپری کردیم و همه‌ عوامل دست به دست هم داد تا نتوانیم روند خوب خود در نیم فصل اول را ادامه دهیم و حسرت به دل ماندیم. امیدوارم فصل بعد از اعتبارمان دفاع کنیم و این حسرت مانند امسال به دلمان نماند.

مهاجری بیان کرد: امروز چند موقعیت خوب داشتیم که روی بی دقتی بازیکنان و عملکرد خوب دروازه‌بان گسترش، به گل نرسیدیم. خیلی‌ها ایثار کردند تا پدیده بتواند کارش را ادامه دهد و وقتی به سرنوشت تیم‌هایی مثل استیل آذین نگاه می‌کردیم، ترس ما بیشتر می‌شد و حاشیه‌ها تمرکز بازیکنان را به هم می‌زد و من به مسئولان قول داده بودم که در سه بازی آخر، هفت امتیاز بگیریم و دست تک تک بازیکنان را می‌بوسم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج