معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با معاون توسعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ ظهر امروز گودرز امیری معاون اقتصادی استاندار لرستان با بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در این دیدار، گفت: توسعه اقتصادی لرستان، استراتژی مدیریت ارشد و مدیران استان است.

امیری، افزود: توسعه اقتصادی استان، افزایش اشتغال پایدار و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های معدنی، انسانی، صنعتی، کشاورزی، دامداری و طبیعی و تاریخی از جمله برنامه‌ها و استراتژی‌هایی است که مدیریت استان لرستان به آن توجه ویژه‌ای دارد.

طرح استراتژیک اشتغال در لرستان اجرا می‌شود

وی، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در سال جاری، طرح استراتژیک اشتغال در استان لرستان اجرایی و عملیاتی می‌شود.

معاون اقتصادی استاندار لرستان، تاکید کرد: اشتغال جوانان در کارگاه‌های کوچک و زود بازده و کارگاه‌های خانگی از جمله مواردی است که در سند طرح استراتژیک اشتغال لرستان پیش بینی شده است.

در ادامه این دیدار، بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تقدیر از تلاش‌های معاونت اقتصادی استانداری لرستان، حمایت همه جانبه وزارت کار از برنامه‌های اقتصادی لرستان را اعلام کرد.

معاون وزیر کار: 11 اردیبهشت به لرستان سفر می‌کنم

وی، گفت: در روز 11 اردیبهشت ماه 97 و هم‌زمان با روز جهانی کارگر،  در استان لرستان حاضر خواهم شد تا از نزدیک در جریان جزئیات اقدامات صورت گرفته قرار گیرم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج