نماینده مردم هرمزگان گفت: بواسطه شرایط خاص جغرافیایی، محدوده‌های وسیعی را سراغ داریم که پوشش شبکه‌های رسانه ملی در آنها وجود ندارد و مردم چاره‌ای جز استفاده از ماهواره را ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج، منطقه خلیج‌فارس، حسین هاشمی تختی در نشست نمایندگان عضو شورای نظارت بر صدا و سیما و مجمع نمایندگان هرمزگان که با حضور استاندار و معاون صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: پیچیدگی‌های تولیدات رسانه‌ای در استان هرمزگان همواره دغدغه رعایت مصالح عمومی در حوزه وحدت اسلامی را یادآور می‌شود اما صدا و سیما مرکز خلیج فارس توانسته بخوبی در این زمینه عمل کند.

 وی افزود: ایجاد یک فضای تفاهم در استان از کارکردهای مطلوب رسانه ملی است و برنامه‌ریزی توامان در این راستا به کمک همه‌جانبه نخبگان و فرهیختگان نیاز دارد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، ابوموسی و بندرخمیر در خانه ملت تصریح کرد: در سطح استان بواسطه شرایط خاص جغرافیایی، محدوده‌های وسیعی را سراغ داریم که پوشش شبکه‌های رسانه ملی در آنها وجود ندارد و مردم چاره‌ای جز استفاده از ماهواره را ندارند.

هاشمی تختی از تدبیر استاندار هرمزگان در تامین اعتبار ۵۰ درصدی ایجاد پوشش رسانه ملی برای نقاط فاقد پوشش نیز قدردانی و عنوان کرد: تولید محتوای جذاب، با کیفیت و مردم پسند از جمله رسالت‌های مهم صدا و سیما در عصرکنونی است که بتوان مخاطب را حفظ کرد.

وی اضافه کرد: در حوزه تولید فیلم، نکته‌ای که متاسفانه بارها گلایه مردم هرمزگان را در بر داشته، منتسب کردن قاچاق به مردم این خطه است که باید این نگاه را اصلاح کرد و ما انتظار داریم نقش هرمزگان در مناسبات اقتصادملی به خوبی تبیین شود.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج