مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در نشست با سفیر برزیل گفت: علاقه‌مندی مردمان اروند بخصوص مردم آبادان به برزیل، زمینه ساز گسترش صنعت گردشگری به صورت متقابل برای دو کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، ظهر امروز (7 ازدیبهشت) طی نشست سفیر برزیل در ایران با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند، نمایندگان آبادان در مجلس و شهردار آبادان در زمینه همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند و کشور برزیل، که در دفتر مدیرعامل این سازمان انجام شد دو طرف با معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند و برزیل، آمادگی خود را برای گسترش روابط دیپلماتیک با یکدیگر اعلام کردند.

اسمعیل زمانی در این جلسه با اشاره به علاقه‌مندی مردمان اروند بخصوص مردم آبادان به برزیل ، اذعان داشت: وجود این ظرفیت ها زمینه ساز گسترش صنعت گردشگری و آماده همکاری در این زمینه برای رونق صنعت توریسم به صورت متقابل برای دو کشور هستیم.

سفیر برزیل نیز گفت: افزایش مبادلات اقتصادی، تجاری و بازرگانی بین اروند و برزیل را خواستار شد و افزود: هر دو طرف با فرصت ها و زمینه های سرمایه گذاری یکدیگر آشنایی دارند و این امر فرصت خوبی برای گسترش روابط اقتصادی میان ما است.

اهدای لباس نیمار از طرف سفیر برزیل به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

در این جلسه از طرف مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند اهدا کارت شهروندی و هدایایی  دیگر از طرف  به رودریگو دی آزردوسانتوس سفیر برزیل در ایران اهدا شد.

منطقه ازاد اروند

همچنین سفیر برزیل نیز لباس «نیمار» یکی‌ بازیکنان تیم برزیل را به مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند هدیه داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج