دهکده سبز با هدف توسعه گردشگری قرار است در لرستان احداث شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  گودرز امیری درباره احداث مجتمع گردشکری دهکده سبز گفت: مجوز این پروژه تا هفته آینده توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان صادر خواهد شد.

وی افزود:در راستای زیباسازی، فضای سبز حریم جاده ورودی مجتمع گردشگری مسیر جاده خرم‌آباد- خوزستان با نظارت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایجاد می‌شود. این طرح توسط مجتمع کشت و صنعت اجرا و نگهداری شده اما حق مالکیتی برای آن ایجاد نمی‌کند.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان با توجه به حجم بالای ترافیک و خطر ساز بودن مسیر جاده خرم‌آباد- کوهدشت بر ضرورت احداث تقاطع غیر هم‌سطح برای راه دسترسی به روستاهای اطراف، شرکت پتروشیمی، شهرک صنعتی شماره 2 و کشت و صنعت تاکید کرد و گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان تا هفته آینده در خصوص تامین اعتبار و ارائه طرح اجرایی آن اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

امیری با اشاره به آزادسازی مسیر و همچنین حریم جاده کشت و صنعت توسط اداره کل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای استان، تصریح کرد: عملیات احداث این طرح توسط شرکت کشت و صنعت انجام می‌شود، بر این اساس مشاور این طرح باید طرح خود را جهت بررسی تا هفته آینده ارائه دهد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج