مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای ۲۴ پروژه عمرانی-خدماتی در شهرداری منطقه ۱۰ خبرداد و گفت: این طرح‌ها با نیازسنجی از مردم منطقه برنامه‌ریزی شده‌ است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، امامی اظهار کرد:طبق نیازسنجی از محلات مختلف شهرداری منطقه 10 اصفهان، ۲۴ پروژه عمرانی، خدماتی برای این منطقه تعریف شد.

وی افزود: مشارکت و احداث پارکینگ بیمارستان عسگریه و احداث پارکینگ مقابل درمانگاه خیریه ام‌البنین به ترتیب با هزینه‌ای بالغ‌ بر ۳۰ میلیارد ریال و ۱۰ میلیارد ریال از پروژه‌های اصلی منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان محسوب می‌شود.

امامی با اشاره به دیگر پروژه‌های این منطقه در سال جاری ادامه داد: تکمیل احداث فرهنگسرای حصه و خانه کودک استاد همایی، پیاده‌روسازی و آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه و ساماندهی خیابان امامزاده ابراهیم و روشنایی پارک‌های سطح منطقه از جمله برنامه‌های این منطقه  در سال ۹۷ خواهد بود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به اصلاح هندسی خیابان‌های جی و خواجه عمید، اضافه کرد: بهینه‌سازی تالار هنر، ساماندهی پارک شهری لاله و پارک‌های محلی سطح منطقه و روشنایی پارک‌ها در سال جاری انجام می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج