ثبت نام علاقمندان به کاندیداتوری در رقابت انتخابات شوراهای صنفی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، انجام شد.

به گزارشخبرگزاری موج از شیراز، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر، گفت: در طی مدت هشت روزه نام نویسی داوطلبان، 231 دانشجوی علاقمند به فعالیت صنفی و آموزشی، موفق به ثبت نام شدند.

سید مجتبی میرابراهیمی ادامه داد: این دانشجویان پس از بررسی‌های لازم و احراز صلاحیت‌های انضباطی و آموزشی، به صورت رسمی می‌توانند اقدام به تبلیغات محیطی کرده و در انتخابات شوراهای صنفی این دانشگاه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه از مجموع 231 ثبت‌نام کننده در این مرحله، 103 نفر از دانشکده‌ها، 74 نفر از خوابگاه‌های دانشجویی و 44 دانشجو نیز از مراکز آموزشی و دانشگاه‌های اقماری برای حضور در این انتخابات متقاضی شده‌اند، اظهار داشت: با توجه با شأن و جایگاه ویژه شوراهای صنفی و آموزشی دانشگاه، شرط معدل و نیز عدم دارا بودن پرونده‌های انضباطی نیز برای داوطلبان شرکت در این انتخابات لحاظ شده است.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه افزود: در برخی از دانشکده‌ها، تعداد داوطلبان برای حضور در انتخابات به حد نصاب نرسید و یا شرکت کننده‌ای وجود نداشت که امکان نام‌نویسی مجدد در زمان محدود به وجود آمد.

به گزارش موج، شورای صنفی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از 24 دبیر تشکیل شده و انتخابات این شوراها در روزهای دهم و یازدهم اردیبهشت ماه به صورت اینترنتی و آنلاین برگزار می‌گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج