معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار کردستان گفت: مدیران که مسئولیت و سیاست های دولت و جایگاه دولت را پذیرفتند حامی نظام و ارزش های انقلاب و دولت باشند و دفاع از اقدامات دولت و نظام وظیفه تک تک مسئولان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛حسین خوش اقبال اظهار داشت:دفاع از اقدامات دولت و نظام وظیفه تک تک مسئولان است.

وی عصر روز چهارشنبه در آیین تقدیر و معارفه فرماندار شهرستان قروه اظهار کرد: فرماندار نماینده عالی دولت است و مدیران شهرستان باید در راستای خدمتگزاری بیشتر به مردم با فرماندار همکاری و همراهی کنند.

معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار کردستان افزود: مدیران که مسئولیت و سیاست های دولت و جایگاه دولت را پذیرفتند حامی نظام و ارزش های انقلاب و دولت باشند و دفاع از اقدامات دولت و نظام وظیفه تک تک مسئولان است.

خوش اقبال با بیان اینکه مردم به عنوان صاحبان ولی نعمت نظام هستند و باید با مردم با روی گشاده از آن ها تکریم کرد اظهار کرد: مدیریت جدید شهرستان نیاز به مشارکت مدیران دارد تا با بیان راهکار در راستای حل معضلات با توجه به استعداد شهرستان در بخش های مختلف اقتصادی از لحاظ معدن، کشاورزی و دامداری برای توسعه شهرستان قدم بردارد.

وی رسیدگی به وضعیت اقشار آسیب پذیر و ارباب رجوع، نظارت بر کار ادارات و نحوه رسیدگی به مشکلات مردم، پیگیری پروژه های نیمه تمام و ... را از دیگر موارد مهم و مدنظر برای فرماندار و دیگر مسئولان دانست.

تأکید بر استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان قروه که از لحاظ اقتصادی حرف بسیاری برای گفتن دارد در کنار جلب رضایت مردم و تلاش برای رسیدن به توسعه از مباحث دیگری بودند که معاون سیاسی استاندار کردستان به آن ها پرداخت.

حسین خوش اقبال با بیان اینکه بهترین قاضی ،گذشت زمان و مردم خواهند بود، عنوان کرد: تلاش می شود این شهرستان به ثبات مدیریتی با خدمتگزاری هرچه بهتر و بیشتر برای مردم دست یابد. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج