فرماندار روانسر گفت: در بازسازی و ساخت‌وساز مدارس خسارت‌دیده از زلزله 21 آبان، باید نظارت‌ها به‌صورت جدی انجام شود و هرگونه کوتاهی در این زمینه غیرقابل‌اغماض است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حسین ویسمرادی با اشاره به بازسازی 14 واحد آموزشی و ساخت‌وساز مدارس خسارت‌دیده این شهرستان افزود: اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان برای بازسازی مدارس فرسوده این شهرستان هم‌افزایی و هماهنگی خوبی با مجموعه شهرستان و خیرین داشته و درروند بازسازی و ساخت‌وساز مدارس نیز باید جدیت و پیگیری لازم را انجام دهد.

وی تصریح کرد: زمین‌های اهدایی به آموزش‌وپرورش برای احداث فضاهای آموزشی در شهر و روستا باید ثبت و مستند شود تا در آینده با مشکلات و موانع حقوقی روبرو نشویم.

فرماندار روانسر ادامه داد: معلمین در پیشرفت و اعتلای کشور و آگاه‌سازی جامعه رسالت‌های خطیری بر عهده‌دارند و قدردانی از تلاش‌های آنان وظیفه‌های همگانی است

ویسمرادی اظهار داشت: باید لایه‌های مختلف جامعه به هر نحو ممکن از تلاش‌های معلمان تقدیر کنند و همه قدردان ایثار و تلاش آنان باشیم.

وی بابیان اینکه آینده روشن کشور درگرو تربیت سازنده دانش آموزان خواهد بود و مدرسه مکانی زیربنایی برای رشد، تکامل و فرهنگ‌سازی نسل نوجوان و جوان کشور است اضافه کرد: آموزش‌وپرورش شهرستان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین ساخت‌وساز مدارس به‌صورت اصولی باید برنامه‌ریزی مدون و منسجمی داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج