رییس حوزه علمیه اصفهان ضمن قدردانی از وحدت موجود میان شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: زمانی که شهرداری و شورای شهر هم‌سو و همگام باشند شهر بهتر اداره می شود و این به سود مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، آیت‌الله العظمی حسین مظاهری در دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان بیان داشت: هم‌سویی و هم‌گامی اعضای شورای شهر و شهرداری زمینه رشد و تعالی را فراهم کرده است.

وی افزود: با این روش همواره دشمن در همه عرصه‌ها شکست می‌خورد همانطور که جوانان ایران در هشت سال دفاع مقدس با این راهکار دشمن را شکست دادند. 

اعضای شورای اسلامی شهر می‌توانند با نظارت خوب و تذکرات مناسب وظیفه نظارتی خود را انجام دهند و همه در کنار هم رضایت شهروندان را به دست آورند.

رییس حوزه علمیه

زعیم حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر اینکه هم‌سویی و هم‌گامی اعضای شورای شهر و شهرداری زمینه رشد و تعالی را فراهم کرده است، گفت: با این روش همواره دشمن در همه عرصه‌ها شکست می‌خورد؛ همانطور که جوانان ایران در هشت سال دفاع مقدس با این راهکار دشمن را شکست دادند. 

آیت‌الله العظمی مظاهری با بیان اینکه بعد از هشت سال دفاع مقدس، نظام جمهوری اسلامی ایران شجره طیبه شد، افزود: همه این موفقیت‌ها نتیجه اتحاد و برادری بود و عامل وحدت، ما را به پیروزی رساند.

رییس حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه به لطف خداوند اختلافی بین شورا و شهرداری اصفهان وجود ندارد، گفت: دعا می‌کنم این وحدت همیشه پا برجا باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج