شکور اکبرنژاد با بیان اینکه کشور بدون عدالت دوام نمی‌آورد، متذکر شد: این موضوع باید به اولین دغدغه همه مسئولان تبدیل شود، کما اینکه دغدغه رهبری نیز هست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، شکور اکبر نژاد در جلسه‌ی علنی شورای شهر تبریز طی سخنانی اظهار کرد: به صداقت و صمیمت و صراحت اعتقاد شدید داریم و این نیازمند سعه صدر بیشتر در میان همه کارگزاران و مسئولان است تا بتوانند تاب تفکرات و عقاید مختلف را داشته باشند.

رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه باید برای همه مشکلات راه حل‌های علمی پیدا کنیم وگرنه با شعار و حرف‌های بی‌پایه نمی‌توان کشور را به جایی رساند، با تشکر از حضور سردار خرم در صحن علنی شورا ابراز امیدواری کرد این حضور مقدمه‌ای برای همکاری‌های بعدی مدیریت شهری تبریز با سپاه عاشورا بوده باشد.

هنوز 25 درصد جمعیت جهان از آب آشامیدنی سالم برخوردار نیستند

رئیس‌ شورای شهر تبریز با بیان اینکه هنوز 25 درصد جمعیت جهان از آب آشامیدنی سالم برخوردار نیستند، تصریح کرد: چاره‌ای جز این نداریم که برای حفظ طبیعت، روش زندگی‌مان را تغییر دهیم و نسبت به زمین و همه خلایق عالم احساس مسئولیت کنیم چراکه موفقیت ما در گرو آن است.

شکور اکبر نژاد

وی بیان داشت: آینده بشریت بر نوآوری و تفرکات بدیع وابسته خواهد بود و انتظار می‌رود در سال‌های آتی علوم نو، رفتارها و باورهای انسان‌ها را متحول کند؛ امید داریم نظام اسلامی در این حوزه با توجه به جوانان و ظرفیت‌‌‌های پرشمار موجود در کشور به توفیقات روز افزون دست یابد.

اکبرنژاد با تاکید بر اینکه تمرکز بر سودآوری بدون رعایت اخلاقیات و توجه به محیط زیست، به زودی به پایان خود خواهد رسید، خاطرنشان ساخت: رفتارهای همیشگی و انتظار نتایج متفات‌تر از قبل، ممکن نیست.

وی افزود: در حالی که جمعیت جهان در قرن بیستم 4 برابر شده است، مصرف آب به 9 برابر رسیده و از این رو شاهد خشکسالی‌های گسترده و مشکلات پرشمار دیگر هستیم.

گفتنی است؛ اکبرنژاد در این نشست در واکنش به اعتراض محرم محمدزاده نسبت به عدم پرداخت حقوق و مطالبات کارگران شهرداری تبریز گفت: دفاع از کارگران و حقوق عقب افتاده‌شان کار مثبتی است اما باید کارهای حرام را نیز بگوییم.

وی تاکید کرد: این حرام است که برخی مدیران شهرداری و اعضای شورا که پانزده روز اول فروردین را بر سر کار نیامده‌اند هم حقوق بگیرند و هم ۱۸۲ ساعت اضافه کاری به نام آنها ثبت شود!

وی در خاتمه  از اعضای شورا و شهردار خواست تا در نشستی ویژه، مطالبات مدیریت شهری را برای طرح در سفر ریاست جمهوری  به تبریز جمع بندی نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج