نائب رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: تغییرات مدیریتی در شهرداری امری اجتناب ناپذیر است؛ و باید در جهت اصلاح امور و خدمات رسانی بهتر به مردم باشد.

فیصل دانش  در گفتگو با خبرگزاری موج در خصوص تغییرات مدیریتی شهرداری بندرعباس از بدو شروع کار شورای پنجم تاکنون عنوان اظهار داشت: طبق قانون شهردار بندرعباس حق دارد نسبت به تغییر نیروهای شهرداری در جهت بالا بردن راندمان کاری اقدام کند.

نائب رئیس شورای شهر بندرعباس تصریح کرد: قانون به درستی حدود اختیارات شورا و شهرداری را در این خصوص مشخص نموده و اعضای شورا حق عزل و نصب  پرسنل شهرداری را به جز شخص شهردار ندارند.

دانش اضافه کرد: شورا بصورت مصداقی در امر تغییر مدیران دخالتی ندارد، البته که در حوزه هایی که مردم دچار مشکلات هستند، باید ورود کرده و تذکرهای لازم را ارائه کند.

وی در ادامه افزود:  اینکه در بعضی محافل گفته می‌شود، انتصاب ها در شهرداری توسط اعضای شورا انجام می‌شود، فقط گمانه‌زنی و تفسیرهای غیر‌واقعی است.

عضو شورای شهر بندرعباس، تغییرات مدیریتی در شهرداری را امری اجتناب ناپذیر دانست و گفت: تغییرها باید در جهت اصلاح امور و خدمات رسانی بهتر به مردم باشد.

دانش گفت: من و همکاران شورا از تغییرات مدیریتی در شهرداری دفاع می کنیم.

نائب رئیس شورای شهر بندرعباس در پایان خاطر نشان ساخت: انتظار می‌رود در روزهای آینده تغییرهای دیگری نیز جهت کارآمد سازی بیشتر شهرداری انجام پذیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج