مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک برای نخستین بار در اصفهان از 4 تا 6 اردیبهشت‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی یارمحمدیان  در جمع اصحاب رسانه گفت: نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک برای نخستین بار در اصفهان از 4تا6 اردیبهشت‌ماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک با هدف ترویج فرهنگ استفاده از موتورهای هیبریدی، برقی، دوچرخه‌ها و وسایل پاک برگزار می‌شود.

یارمحمدیان گفت: تولیدکنندگان و نمایندگان رسمی موتورسیکلت‌های برقی و خودروهای هیبریدی و فروشندگان مجاز انواع دوچرخه در۳۷۰۰ مترمربع از متراژ مفید فضای نمایشگاه  حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: بر اساس هدف‌گذاری نمایشگاه حمل و نقل پاک، تولیدکنندگان و واردکنندگان نمایندگانرسمی خودروهای هیبریدی ۲۵ درصد، نمایندگان و تولیدکنندگان موتورسیکلت‌های برقی ۴۵ درصد و نمایندگان و فروشندگان دوچرخه نیز ۳۵ درصد از فضای نمایشگاه را در برخواهند گرفت.

نمایشگاه حمل و نقل پاک

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در مورد برنامه‌های جانبی نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک گفت: برگزاری مسابقه بین‌المللی طراحی و ساخت دوچرخه الکتریکی در حاشیه نخستین نمایشگاه حمل و نقل با همکاری معاونت حمل و نقل شهرداری، حرکت کاروان وسایل نقلیه پاک در سطح شهر اصفهان انجام می‌شود.

معاون حمل‌ و نقل ترافیک شهرداری اصفهان نیز در این نشست گفت: طرح بفرمایید موتوربرقی  نیز همزمان با افتتاح نمایشگاه حمل‌ونقل پاک شروع و تا تابستان ادامه پیدا خواهد کرد.

علیرضا صلواتی از حضور 10 شرکت موتوربرقی کشور خبر داد و اظهار داشت: همه شرکت‌های تأثیرگذار در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

وی افزود: مقام‌های عالی استان و شهرداران شهرهای دیگر در نمایشگاه  تخصصی حمل و نقل پاک در اصفهان حضور پیدا می‌کنند.

معاون حمل‌ و نقل ترافیک شهرداری اصفهان از کاهش درصد تصادفات در اصفهان نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: با وجود کاهش تصادفات شاهد افزایش موتورسیکلت بوده‌ایم؛ در اصفهان 52 درصد تصادفات منجر به فوت مربوط به موتورسیکلت بوده است.

به گزارش موج، نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک از چهارم اردیبهشت‌ماه به مدت سه روز در دو نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود و در صورت همکاری دیگر سازمان‌ها این طرح ادامه خواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج