نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان گفت :انقلاب اسلامی با وجود تحریم ها توانسته است پیشرفت های خوبی در حوزه نظامی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد با گرامیداشت روز 29 فروردین به عنوان روز ارتش  بیان کرد: انقلاب اسلامی با تمام تحریم‌ها، مخالفت‌ها و سختی‌ها توانسته است پیشرفت  خوبی در حوزه نظامی داشته باشد.

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی افرادی می‌خواستند که ارتش منحل شود اما امام راحل تأکید کردند که ارتشیان فرزندان این کشور هستند و اطلاعیه‌ای صادر کردند که ارتش با تجهیزاتش در خیابان‌ها بیاید و مردم از آنان استقبال کنند.

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه آنان چهره‌ای اهل عبادت و خدایی دارند، تصریح کرد: مَثَل این‌ها همانند درخچه‌ای است که سر از زمین بیرون آورده و با سرعت به جلو می‌رود و بر روی ساق خود می‌ایستد، سرعت رشد آن به گونه‌ای است که زارع درخت هم تعجب می‌کند و این پیشرفت سبب غیظ کفار می‌شود.

روز ارتش

وی گفت: انقلاب اسلامی ما نیز این گونه است و با وجود همه تحریم‌ها، جنگ تحمیلی و مخالفت‌های کشورهای دنیا، پیشرفت زیادی داشته است و این پیشرفت‌ها را در بخش نظامی به خوبی می‌توان مشاهده کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان اظهار داشت: عزت ارتش به این است که اسلحه و تجهیزاتش را خود می‌سازد و مسئولان کشور تصمیم می‌گیرند که در چه جایی این تسلیحات استفاده شود در حالی‌ که کشورهای عربی پول پرداخت کرده و تسلیحات خریداری کرده‌اند اما حق ندارند یکی از فشنگ‌های خود را بر علیه اسرائیل غاصب استفاده کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج