فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در غرب کشور گفت: مراسم رژه روز ارتش، رأس ساعت هشت و نیم صبح فردا (۲۹ فروردین) در بزرگراه امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر در خصوص کم و کیف مراسم رژه روز ارتش در کرمانشاه ابراز داشت: علاوه بر شهر کرمانشاه مراسم رژه روز ارتش در دو شهرستان اسلام آبادغرب و سرپل ذهاب نیز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه رژه روز ارتش در کشور، اظهار کرد: در این مراسم توان نظامی ایران اسلامی به رخ جهان کشیده خواهد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در خصوص دیگر برنامه‌های ویژه روز ارتش در کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان و تجلیلی از پیشکسوتان و بازنشستگان ارتش از دیگر برنامه‌های روز ارتش در استان کرمانشاه خواهد بود.

رژه روز ارتش

ارتش آمادگی کامل برای مقابله با هر تهدیدی را دارد

آریانفر در ادامه با اشاره به آمادگی ارتش برای حراست از کشور، گفت: نیروهای نظامی در اوج آمادگی به سر می‌برند و آمادگی ایستادگی در برابر هر نوع تهدیدی رادارند.

ارشد نظامی ارتش در غرب کشور با اشاره به نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌های پس‌ازآن، اظهار کرد: ارتش همواره در کنار نظام و انقلاب بوده است.

آریانفر از نام‌گذاری روز ۲۹ فروردین از سوی امام خمینی (ره) به نام روز ارتش به‌عنوان یک اقدام به‌یادماندنی در کنار رژه روز ارتش به‌عنوان نماد قدرت کشور یادکرد و افزود: این نام‌گذاری نقطه عطفی برای مقابله با گروهک‌ها و سازمان‌ها و ایادی استکبار که توطئه انحلال ارتش را داشتند و به دنبال تجزیه نظام مقدس اسلامی بودند، شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج