حجت الاسلام والمسلمین شیرازی:آمریکا امروز در سوریه اعلام جنگ نکرده است بلکه از گذشته درحال جنگیدن بوده و امروزه تنها روش و شیوه مبارزه خود را تغییر داده است.

به گزارش خبرگذاری موج ازقم،حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی، با اشاره به بمباران اخیر دمشق، اظهار کرد: حدود هفت سال است که تروریست‌ها در سوریه جنگ راه انداختند و طی این مدت تمام قدرت‌های استکباری علیه جبهه مقاومت در حال مبارزه بودند.

وی با بیان اینکه کشورهایی مانند آمریکا، اسرائیل، فرانسه، آلمان، انگلیس، عربستان، ترکیه، قطر و امارات در مقابل جبهه مقاومت قرار داشته اند، عنوان کرد: آمریکا امروز در سوریه اعلام جنگ نکرده است بلکه از گذشته درحال جنگیدن بوده و امروزه تنها روش و شیوه مبارزه خود را تغییر داده است.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و فرانسوی‌ها تصور می‌کنند با تغییر شیوه مبارزه می‌توانند جبهه مقاومت را شکست دهند، مطرح کرد: این کشورهای استکباری باید بدانند هر اقدامی که انجام دهند هیچ تغییری در شیوه دفاعی و اعتقادات جبهه مقاومت ایجاد نمی‌شود.

وی ادامه داد: به یاری خداوند کاری خواهیم کرد که دشمنان اسلام و به صورت ویژه آمریکا، انگلیس، فرانسه و اسرائیل از تصمیم حمله به سوریه پشیمان شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج