معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: یکی از دو متهم اسیدپاشی روز گذشته در شهرستان اسلام آبادغرب دستگیر و بر اساس بررسی‌های انجام‌شده علت وقوع این حادثه اختلافات شخصی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی در خصوص روند بررسی حادثه اسیدپاشی روز گذشته در اسلام‌آباد غرب، ابراز داشت: حادثه اسیدپاشی حدود ساعت هفت و نیم صبح روز گذشته 26 فروردین بر روی دانش‌آموز کلاس ششم، در مسیر مدرسه و قبل از وارد شدن به مدرسه از سوی دو نفر صورت گرفته و متهمان به‌سرعت فرار کردند.

وی خاطرنشان ساخت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع این حادثه اسیدپاشی موضوع به‌صورت ویژه تحت بررسی قرار گرفت و پس از حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد نوجوانی یازده‌ساله موردحمله اسیدپاشی قرارگرفته است.

 آمویی خاطرنشان کرد: این دانش‌آموز از ناحیه سمت راست صورت و پشت دو کتف مجروح شده و اکنون در حال طی کردن مراحل درمانی در بیمارستان است.

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه بابیان اینکه دو متهم در این خصوص شناسایی شدند، افزود: یکی از آن‌ها دستگیر و متهم دیگر فراری است که تلاش جهت دستگیری وی ادامه دارد.

وی بابیان اینکه متهمان اسیدپاشی نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند، تصریح کرد: علت وقوع این حادثه اختلافات شخصی بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج