نائب رئیس شورا گفت: ساماندهی میدان بزرگ در بلوک خاقانی اگر قرار باشد به قیمت نابودی میدان ساعت باشد، کاملا نادرست است و خواستارِ حذف این بند هستم، هر گونه تغییر در ساختار میدان ساعت ، تعدی بر هویت فرهنگی تبریز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، نائب رئیس شورای اسلامی تبریز در صحن علنی شورا گفت: مگر چند شهر در دنیا عمارت ساعت و میدان ساعت دارند ؟ تعداد اینها خیلی محدود است که تبریز یکی از آنهاست، پیشنهاد می کنم ردیف مربوط به ایجاد میدان بزرگ در بلوک خاقانی که میدان ساعت هم جزو آن است حذف گردد.

اندیش با بیان اینکه مشخص نیست روستاهای الحاقی به چه روستاهایی اطلاق می‌شود، تاکید کرد: ساماندهی روستاهای الحاقی اگر قرار باشد بر مبنای خدمت به دوستان و آشنایان! باشد، مخالف هستیم. شهرداری در این باره دقیقا شفاف سازی کند که مبنای روستاهای الحاقی چیست؟

میدان ساعت تبریز

سال هاست در سطح شهر آسفالت ریزی کرده‌ایم در حالی که این آسفالت یک سال بیشتر دوام نمی آورد!

در ادامه سونیا اندیش با انتقاد از وضعیت آسفالت خیابان‌های تبریز تصریح کرد: سال هاست در سطح شهر آسفالت ریزی کرده‌ایم در حالی که این آسفالت یک سال بیشتر دوام نمی آورد! باز هم می خواهیم این راه را ادامه دهیم و آسفالت‌های 70 سانتی در خیابان‌ها ایجاد کنیم!

وی در خاتمه تصریح کرد : شهرداری، در خصوص مبالغی که برای آسفالت ریزی استفاده می‌کند، حتما از سیستم‌ها و تکنولوژی های جدید استفاده کند!

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج