مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: در آذربایجان‌شرقی نزدیک به 2 میلیون 300 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیمه سلامت استان ، وحید مجیدی در جلسه برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات بیمه سلامت در مراکز بهداشتی و درمانی مراغه اظهار داشت:در استان 2 هزار 700  موسسه و مرکز درمان و بهداشتی طرف قرار داد این سازمان هستند 

وی افزود: مهم‌ترین برنامه این سازمان الکترونیکی کردن ارائه خدمات به بیمه شدگان تحت پوشش این سازمان و ارائه خدامات از طریق کد ملی مراجعه کنندگان به مراکز درمانی است.

مجیدی اضافه کرد: امسال 120 برنامه عملیاتی در بخش بهداشت و درمان با همکاری دانشکده‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی در استان اجرا می‌شود.

وحید مجیدی

اختصاص 5 هزار 500 میلیارد ریال به بخش درمان بیمه سلامت آذربایجان‌شرقی

مدیر کل بیمه سلامت استان تصریح کرد: امسال 5 هزار و 500 میلیار ریال به بخش درمان بیمه سلامت آذربایجان‌شرقی تخصیص یافته است.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: این اعتبار با همکاری دانشگاه‌ها و مرکزا بهداشتی و درمانی در بخش درمان بیمه سلامت هزینه خواهد شد.

در ادامه این جلسه علی جنتی، رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه نیز در این جلسه با اشاره به مراجعه شهروندان شهرهای منطقه به بیمارستان‌های مراغه خواستار افزایش سهم سرانه تخصیصی بیمه سلامت به بیمارستان‌های این شهرستان شد.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج