مؤسس و مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای چیستا رباتیک ازدرخشش تیم تیم « Sadrarobot» رباتیک صدرا در سیزدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران – تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفری  گفت:تیم « Sadrarobot»از آموزشگاه فنی و حرفه ای چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان، در سیزدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در لیگ های ربات امدادگر پیشرفته، ربات حل ماز، ربات های امدادگر فضای مجازی و ربات های حضور فعال داشتند.

وی افزود: مسابقات ربوکاپ آزاد ایران محلی برای آماده سازی و تقویت تیم ها جهت شرکت در مسابقات جهانی می باشد. به علاوه اینکه تیم های نوپا این فرصت را پیدا می نمایند تا از تجربیات تیم های دیگر استفاده نمایند و بیشتر با این مسابقات آشنا شوند.

تیم رباتیک صدرا

مؤسس و مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای چیستا رباتیک گفت:ماحصل تلاش تیم های « Sadrarobot»  کسب مقام اول در لیگ امدادگر فضای مجازی و راهیابی به مسابقات جهانی ROBOCUP2018 ،کسب مقام اول در لیگ سوپر تیم ربات امدادگر پیشرفته، کسب مقام سوم در لیگ ربات امدادگر پیشرفته  می باشد.

به گزارش موج، ربوکاپ یا جام جهانی ربات‌ها، یک پروژه بین‌المللی برای ارتقای هوش مصنوعی،رباتیک و دیگر زمینه‌های مرتبط است. فدراسیون جهانی ربوکاپ در تلاش است تا با طرح مسئله‌ای استاندارد که دامنه گستره آن تمامی فن آوری‌های موجود را به مشارکت و آزمون فرا می‌خواند به پرورش تحقیقات هوش مصنوعی و ربات‌های هوشمند بپردازد. هدف نهایی ربوکاپ تشکیل یک تیم کاملا هوشمند از ربات‌های انسان نما است که در سال ۲۰۵۰ برابر تیم قهرمان جام جهانی فوتبال به پیروزی دست یابد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج