شهردار بندرعباس گفت: اولویت اول در این طرح شهروندان هستند و با توجه به نیازهای شهروندان محله سورو، برنامه اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس امینی زاده با حضور در چهل‌و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تصریح اینکه مجموعه اقدامات و خدمات ارائه شده به شهروندان و گردشگران در ایام عید، حاصل کار تیمی و گروهی بوده است، گفت: اولویت اول در طرح بوم گردی ساحل سورو شهروندان هستند و باید جلساتی با اهالی ساکن در این محله برگزار و با توجه به نیازهای این شهروندان برنامه اجرایی می‌شود.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه نمی‌توانیم بگوییم که تخلفات ساختمانی و تصرفات را به صفر رسانده‌ایم، افزود: این تخلفات در ایامی مانند تعطیلات نوروزی و زمان‌هایی که شهر شلوغ باشد اتفاق می‌افتد، اما پیگیر این موضوع هستیم که با پیگیری و توجه ویژه این تخلفات را به حداقل برسانیم.

وی در ادامه به موضوع تدوین طرح بوم‌گردی برای ساحل سورو اشاره کرد و خاطرنشان کرد: اولویت اول در این طرح شهروندان هستند و باید جلساتی با اهالی ساکن در این محله برگزار و با توجه به نیازهای این شهروندان برنامه اجرایی می‌شود.

شهردار بندرعباس با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالاهای ایرانی به ویژه کالاهای با کیفیت ایرانی، افزود: برای سال آتی، با جدیت و قدرت، به دنبال اجرای برنامه‌هایی هستیم که در شورا به تصویب رسیده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج