دیدار تیم های تراکتور سازی با سپاهان اصفهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار موج ؛ از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز تیم های تراکتور سازی و سپاهان در تبریز از ساعت 18 مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

گلهای این بازی را به ترتیب دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 45 با شوت از پشت محوطه برای تراکتورسازی و گل تیم فوتبال سپاهان را ساسان انصاری با ضربه سر در دقیقه 72 به ثمر رساندند. 

تراکتورسازی با کسب این تساوی توانست مجموع امتیازات خود را در پایان هفته بیست و هفتم به عدد 30 رسانده و جایگاه دهمی خود را تثبیت کند.

سپاهان اصفهان نیز با کسب 1 امتیاز بازی امروز با 28 امتیاز پس از تراکتورسازی در ردیف یازدهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.

بازیکنان تیم فوتبال تراکتور سازی در این دیدار را؛ جودی مارتینز آلمیدا ، محمد ایرانپوریان ، رضا شربتی ، مهدی کیانی ، دانیال اسماعیلی فر از دقیقه 67 محمد ابراهیمی ، مهدی مهدی پور از دقیقه 90 سیدفاخر تهامی، محمدرضا مهدی زاده ، امیر ارسلان مطهری ، فرزاد حاتمی ، محمد نادری ، علی طاهران از دقیقه 77 احسان پهلوان با سرمربیگری ارطغرول ساغلام تشکیل می دادند.

در تیم سپاهان اصفهان نیز؛ ابراهیم عالمه ، ابوالحسن جعفری ، ساسان انصاری ، سعید آقایی ، مهرداد محمدی کشمرزی ، علی کریمی ، مهدی شریفی ، عارف غلامی ، حامد بحیرایی از دقیقه 84 عزت اله پورغاز ، رضا میرزایی از دقیقه 59 رضا دهقانی ، سیاوش یزدانی با سرمربیگری منصور ابراهیم زاده به میدان رفته بودند.

به گزارش خبرگزاری موج ، تعداد تماشاگران این مسابقه 5 هزار نفر و قضاوت این دیدار هم برعهده سیدوحید کاظمی بود.

تماشاگران این مسابقه در پایان و در دقایقی از بازی علیه مدیریت و بازیکنان تراکتورسازی شعار سر دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج