مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه گفت: در نوروز 97 در طرح تاکسی گردشگر کرمانشاه در قالب تور رایگان بیش از 2800 مسافر نوروزی جابجا و از اماکن تاریخی استان بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی در خصوص طرح نوروزی تاکسی گردشگر در سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، ابراز داشت: تور رایگان تاکسی گردشگر از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین در میدان تاق بستان با چندین دستگاه تاکسی ون در خدمت مسافران و گردشگران نوروزی بود و مسافران و میهمانان نوروزی از میدان تاق بستان توسط خودروهای اختصاصی این تور رایگان، به اماکن تاریخی و دیدنی شهر انتقال می‌یافتند.

وی افزود: تور رایگان یک‌روزه تاکسی گردشگر نوروزی چند سالی است که توسط سازمان تاکسیرانی و به‌منظور ارتقاء سطح آگاهی شهروندان و گردشگران نوروزی از مناطق گردشگری طبیعی و تاریخی کرمانشاه اجرا می‌شود.

سلیمانی تصریح کرد: همچنین برای راهنمایی گردشگران و مسافران نوروزی در ایام نوروز، از رانندگانی که آموزش‌های لازم درزمینهٔ آشنایی با صنعت گردشگری و توریسم دیده‌اند جهت راهنمایی گردشگران و مسافران نوروزی استفاده شد.

عرضه سوغات کرمانشاهی در طرح تاکسی گردشگر

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه با اشاره به استقبال بی‌نظیر از طرح تاکسی گردشگر در ایام نوروز، گفت: بیشترین بازدید گردشگرانی که توسط این تاکسی‌ها هدایت و جابجا شدند، تکیه معاون الملک، بازار سنتی، بناهای تاریخی و همچنین مکان‌های گردشگری بود.

سلیمانی یادآور شد: سازمان تاکسیرانی کرمانشاه در ایام نوروز علاوه بر اجرای طرح تاکسی گردشگر، از میهمانان نوروزی با سوغات محلی شهر کرمانشاه استقبال و پذیرایی می‌کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج