سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: ۴۷ بقعه متبرکه کاشان با اجرای طرح آرامش بهاری پذیرای حضور535 هزار و 390 نفر مسافر و زائر در ایام نوروزبودند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری 203 هزار و 40 نفر مسافر و زائر در مراسم تحویل سال نو در ۳۰ بقعه متبرکه کاشان شرکت کردند.

وی اسکان تعداد ۶۲۱۰ نفر را در زائرسرای بقاع متبرکه کاشان را یادآورشد و افزود: ۲۲۰۵۰نفر نیز از خدمات اسکان موقت در بقاع متبرکه کاشان استفده کردند.

برپایی خیمه معرفت در 14 بقعه متبرکه در کاشان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان برپایی خیمه معرفت در۱۴بقعه متبرکه کاشان را خاطرنشان کرد و گفت: همچنین ۳۳۵۷۰ کودک و نوجوان در غرفه های کودک و نوجوان و تعداد ۶۹۴۰نفر از والدین نیز در غرفه های مشاوره از میزبانی مبلغین مستقر بهره مند شدند.

ارامش بهاری

مهدی حافظیان اضافه کرد: 10 هزار و 100 نفرنیز در غرفه سمعی بصری بقاع متبرکه حضور یافتند.

وی با تاکید بر حضور 6 مبلغ زبان دان برای میزبانی از مسافران و توریست های خارجی در ایام نوروز گفت: حدود 30 مبلغ بومی در بقاع متبرکه و خیمه ها مستقر بودند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در پایان اظهارداشت: بقاع متیرکه سلطان امیراحمد(ع)، امامزاده ابراهیم(ع) فین و همچنین مسجد آقابزرگ از حدود ۲۱۰۰ توریست خارجی در ایام  نوروز میزبانی کردند.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج