استاندار لرستان از افزایشبیش از 30 درصدی گردشگران نوروزی در استان لرستان نسبت به سال قبل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید موسی خادمی با اشاره به افزایش گردشگران نوروزی در استان لرستان گفت: این استان ضمن افزایش بیش از 30 درصدی گردشگران در ایام نوروز، در ارزیابی شاخص های مربوط به چذیرایی مسافران از جمله تعداد گردشگران، بازدید از اماکن تاریخی و امنیت شهری وضعیت بسیار خوبی دارد.

وی به افزایش بیش از 100 درصدی بازدید از قلعه فلک‌الافلاک در ایام نوروز خبر داد و افزود: این موفقیت نه یک هدف بلکه یک علامت است بنابراین با وحدت، همگرایی و امکانات موجود می‌توان کارهای بزرگی انجام داد اما در این زمینه باید تلاش شود تا امکانات و زیر‌ساخت‌ها ارتقاء یابد.

استاندار لرستان به نقش شهرداری، اعضای شورای شهر خرم‌آباد و کارکنان این مجموعه در موفقیت‌های اخیر اشاره و عنوان کرد: شهرداری کار منحصر به فردی انجام داد چراکه متفاوت از دیگر شهرهای کشور چادر مسافرتی با امکانات اولیه را به صورت رایگان در اختیار مسافران و گردشگران قرار می‌دهد که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه این کار شهرداری خاطره خوبی در ذهن مسافران به جا می‌گذارد، بیان کرد: مهمان‌نوازی زیبای مردم لرستان ستودنی است؛ عملکرد مسئولان در حاشیه این موفقیت است چرا که متن کار مردم هستند که با مسافران در ارتباط اند و آنچه که در ذهن مهمانان نوروزی از خرم‌آباد در نوروز 97 باقی می‌ماند خاطره خوش است.

خادمی گفت: امیدواریم این خاطره خوش منجر به تکرار مسافرت‌ها به استان لرستان و ‌خرم‌آباد و خروجی آن بر درآمد، اقتصاد و بهبود زندگی مردم و ایجاد اشتغال اثر گذار باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج