رئیس مرکز اورژانس خوزستان گفت: براثر 11 تصادف جاده‌ای در خوزستان روز گذشته 46 نفر مصدوم و 2 نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، شهیار میرخشتی با اشاره به تصادفات جاده ای روز گذشته (13 فروردین) عنوان کرد: براثر 11 تصادف جاده‌ای در خوزستان روز گذشته 46 نفر مصدوم و 2 نفر جان خود را از دست دادند.

 میر خشتی با اشاره واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 206 در محور رامهرمز – بهبهان، افزود: این حادثه در ساعت 16 و 32 دقیقه دیروز اتفاق افتاد که 7 نفر بر اثر آن مصدوم شدند.

رئیس مرکز اورژانس خوزستان عنوان کرد: در حادثه‌ای دیگر یک دستگاه خودرو پراید ساعت 1 و 10 دقیقه بامداد دیروز در ورودی هفتکل واژگون شد و 5 نفر براثر این حادثه راهی بیمارستان شدند.

وی گفت: در ساعت 12 و 42 دقیقه دیروز نیز در محور شوشتر - شرافت براثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید، 4 نفر مصدوم شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند.

میرخشتی با اشاره به فوت 2  نفر در پی حادثه‌ای در شوش - سه راهی رداده براثر واژگونی پراید، بیان کرد: 2 نفر نیز در این سانحه که در ساعت 16 و 51 دقیقه دیروز رخ داد، مصدوم شدند که به بیمارستان نظام مافی اعزام شدند. متوفیان یک خانم 24 ساله و یک دختر 3 ساله بودند.

وی افزود: در حادثه واژگونی یک دستگاه وانت پیکان نیز در مسجد سلیمان، 2 نفر و در حادثه واژگونی یک خودرو پژو پارس در محور رامهرمز – اهواز نیز 3 نفر مصدوم شدند.

رئیس مرکز اورژانس خوزستان با اشاره به برخورد یک پراید و پیکان در ساعت 18 و 35 دقیقه دیروز، اظهار کرد: در پی این حادثه که در محور شوشتر – اهواز رخ داد، یک خانم باردار به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: بر اثر تصادف زنجیره ای در ساعت 18 و 26 دقیقه دیروز در محور رامهرمز – بهبهان، 8 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان مادر رامهرمز منتقل شدند.

میر خشتی با بیان اینکه یک دختر 11 ساله در برخورد با یک پراید به بیمارستان شفا مسجدسلیمان منتقل شد، عنوان کرد: در حادثه دیگر برخورد پراید با عابر در دزفول، 7 نفر مصدوم شدند.

رئیس مرکز اورژانس خوزستان گفت: بر اثر برخورد 2 پراید در محور باغملک – هفتکل، 6 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان طباطبایی باغملک منتقل شدند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج