آ‌یت الله نوری همدانی گفت: قدس قبله اول مسلمانان است و یک رژیم نامشروع و غاصب آن را غصب کرده است و مسلمان و ملت های آزادی خواه باید با وحدت و همبستگی به مردم فلسطین کمک کنند و تا نابودی این رژیم نامشروع حرکت خود را ادامه دهند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، آیت الله حسین نوری همدانی در ابتدای درس خارج خود که صبح امروز در مسجد اعظم قم،برگزار شد، جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار فلسطینیان و سکوت مجامع بین المللی را محکوم کرد.

وی مبارزه با استکبار و رژیم جعلی صهیونیستی را از اصول انقلاب اسلامی و نهضت امام راحل دانست و افزود: حضرت امام در مبارزه با این رژیم غاصب بسیار جدی بودند و عقیده داشتند که این غده سرطانی باید محو شود.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با باین این که قدس قبله اول مسلمانان است و یک رژیم نامشروع و غاصب آن را غصب کرده است، اظهار داشت: مسلمان و ملت های آزادی خواه باید با وحدت و همبستگی به مردم فلسطین کمک کنند و تا نابودی این رژیم نامشروع حرکت خود را ادامه دهند.

وی با انتقاد از سکوت سازمان ها و مجامع بین المللی مدعی حقوق بشر ادامه داد: البته ما از سازمان ملل متحد توقعی نداریم چون با پول میلیارد دلاری عربستان و استکبار اداره می شود و عملاً بعنوان یک سازمان بی خاصیت تبدیل شده است.

آیت الله نوری همدانی یکی از نقشه های استکبار را ساختن فرقه های دروغین مثل وهابیت و داعش عنوان کرد و ابراز داشت: دشمن بدین صورت در صدد است تا مسلمان با خودشان مشغول شوند و حاشیه امن برای اسرائیل درست کند، ابزار اصلی و صحنه گردان آن هم عربستان است اما ملت های مسلمان بدانند همیشه مسأله اول جهان اسلام آزادی قدس و مبارزه با صهیونیست ها است

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج