جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبییعی و آبخیزداری هرمزگان ؛ از گشت زنی 155 اکیپ گشت و مراقبت در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه در سراسر استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ؛ رحیمی نیا گفت : همزمان با دوازدهم و سیزدهم فروردین ( روز طبیعت ) 155 اکیپ گشت و مراقبت شامل 40 اکیپ خودرویی ، 10 اکیپ موتوری و 105 اکیپ از همیاران طبیعت و محافظان افتخاری آموزش دیده در نقاط مختلف جنگلی و مرتعی ، مناطق حساس و بحرانی و خروجی های شهرستان ها فعال هستند.

وی افزود : نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری در همه ی شهرستان های استان با همکاری همیاران طبیعت  و محافظان افتخاری ضمن اطلاع رسانی و ارائه برنامه های ترویجی و آموزشی به همشهریان و مهمانان نوروزی بر حفاظت از اراضی ملی و عرصه های منابع طبیعی فعالیت خواهند کرد.

جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبییعی و آبخیزداری هرمزگان گفت : از تمامی هم استانی ها و مهمانان نوروزی خواستاریم هنگام پناه بردن به طبیعت در روز سیزده بدر اخلاق طبیعت گردی را رعایت و به هم نوعان خود نیز توصیه کنند و از شکستن شاخه درختان و روشن کردن آتش در مناطق جنگلی خودداری کنند همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف و خطر با سامانه تلفنی 1504 کد امداد جنگل و مرتع تماس حاصل نمایند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج