جودوکار لرستانی و عضو ۶۶ کیلوگرم تیم ملی کشورمان به خاطر عدم رویایی با حریف اسراییلی، از ادامه مسابقات گرند پری گرجستان بازماند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ محمد عباس‌نژاد جودوکار لرستانی و عضو ۶۶ کیلوگرم تیم ملی به دلیل عدم رویایی با حریف اسراییلی، از ادامه مسابقات گرندپری گرجستان بازماند.

بر اساس این گزارش، با توجه به حضور ورزشکار اسرائیلی در وزن 66 کیلوی این وزن و رویارویی محمد عباس‌نژاد با جودوکار اسرائیلی، وی با هماهنگی کادر فنی و مسوولین از رسیدن بر سر وزن خودداری کرد تا با ورزشکار اسراییلی رو در رو نشود.

محمد عباس نژاد قهرمان شش دوره کشور در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان است و در مسابقات آسیایی چین موفق به کسب مقام سوم شده و در مسابقات بین‌المللی جودو در کشور ارمنستان حائز رتبه‌ی اول شده است.

عباس‌نژاد به گواه مربیان و کارشناسان جودو از استعدادهای برتر کشور در رشته‌ی جودو است و پتانسیل بالایی برای کسب عناوین و مقام‌های بالاتر را دارا است.

این عضو تیم ملی جودو کشور به همراه دیگر هم تیمی‌های خود با انجام تمرینات سخت و طاقت‌فرسا، از مدت‌ها قبل زیر نظر مربیان و کادر فنی فدراسیون جودو خود را برای شرکت در این مسابقات آماده کرده بود.

رقابت‌های گرندپری جودو 2018 روزهای 10 تا 12 فروردین‌ماه امسال در تفلیس گرجستان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج