رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت:از آغاز طرح سلامت نوروز بیش از 6 هزار نفر به مراکز درمانی گیلان مراجعه کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، همزمان با دور دوم تعطیلات نوروزی و در راستای ارتقای خدمت رسانی به مراجعین، شاهرخ یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه جمعی از مسوولان دانشگاه، نحوه ارایه خدمت رسانی و میزان آمادگی مراکز درمانی رشت؛ پورسینا، حشمت، رازی، ولایت و امیرالمومنین را مورد بررسی قرار دادند و بر ارایه مطلوب خدمات درمانی به مردم تاکید کردند.

یوسف زاده چابک، گفت: ستاد طرح سلامت نوروزی از 15 اسفندماه در گیلان راه اندازی شد و طی آن بهبود خدمت رسانی به مردم به ویژه مسافران نوروزی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفت. در این راستا، بازرسی از مراکز تهیه و توزیع موارد غذایی، بازدید و نظارت بر نحوه ارایه خدمات در مراکز درمانی دولتی و خصوصی و بررسی عملکرد تمامی کلینیک های ارایه دهنده خدمات سلامت،  در دستور کار ستاد طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، قرار دارد. 

طرح سلامت نوروز دانشگاه علوم پزشکی گیلان

وی، ضمن عرض خسته نباشید به همه پرسنل حوزه سلامت که در ایام نوروز در مراکز اورژانس و مراکز درمانی مشغول به ارایه خدمت رسانی می باشند، تصریح کرد: از آغاز نوروز تاکنون ( از 29 اسفندماه تا کنون)، بیش از 6 هزار نفر به مراکز درمانی گیلان مراجعه کرده اند. در این خصوص، آمار بالای مراجعین نشانگر تلاش بی وقفه کادر درمان است. 

در این بازدید، معاونان درمان، توسعه مدیریت و منابع و اجتماعی و مدیران پرستاری، حراست، درمان، نظارت و بیمه سلامت حضور داشتند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج