فرماندار شهرستان رشت در دیدار با شهردار رشت با بیان اینکه مردم در حال رصد عملکرد ما هستند و با ذره بین نگاه می کنند بیان کرد: امیدوارم در سال جدید با شتاب بیشتری برای خدمت به مردم گام برداشته و هر کاری که از دستمان بر می آید کوتاهی نکنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی در  دیدار با شهردار رشت  برنامه ریزی برای تبدیل رشت به مقصد گردشگری را مورد تاکید قرار داد و افزود: در ایام نوروز ورود مسافر به این شکل به شهر رشت و چادرهایی که در خیابان ها زده اند زیبنده رشت نیست.

احمدی با بیان اینکه باید با ظرافت با این پدیده مواجه شد گفت: ورود چنین گردشگرانی هیچ سودی برای رشت ندارد آنها همه چیز را از شهر خود آورده اند حتی آب معدنی را نیز از شهرهای خود خرید کرده اند.

دیدار شهردار رشت با فرماندار

فرماندار رشت افزود: باید فعالیت ها به صورت متمرکز باشد و سازمان های مربوطه هماهنگ عمل کنند.

احمدی تصریح کرد: در بسیاری از فعالیت ها که شهرداری ورود می کند وظیفه ذاتی آن نیست و وظیفه اصلی برخی از دستگاه ها نادیده گرفته می شود.

در حوزه پسماند نیز باید همه پای کار باشند

وی افزود: بحث نقد هیچ دستگاهی مطرح نیست در بسیاری از مناسبت ها باید تنها پشتیبانی با شهرداری باشد و اجرا را نباید به شهرداری محول کرد.

فرماندار شهرستان رشت تاکید کرد: در حوزه پسماند نیز باید همه پای کار باشند و باید به صورت کلان دیده شود.

دیدار فرماندار رشت با شهردار

مسعود نصرتی نیز در این دیدار نیاز به اختصاص بودجه برای ایجاد پارک مسافر در رشت را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: باید برای ماندگاری مسافر و هزینه کرد آن در شهر برنامه ای درست تدوین شود.

پرداخت حقوق تمامی نیروهای شرکتی شهرداری رشت

شهردار رشت با اشاره به پرداخت حقوق تمامی نیروهای شرکتی شهرداری رشت افزود: کسی در سال جدید بدون حقوق به خانه نرفت و ما عیدی ها را نیز به شرکتها پرداخت کردیم که اگر پرداختی انجام نشده، از سوی شرکتها بوده است.

نصرتی بر اثرگذاری همراهی مسئولان در به ثمر رسیدن مصوبات و فعالیت های شهرداری رشت تاکید کرد و گفت: میزان بدهی های شهرداری بالا است و هر پولی که وارد می شود لحظه ای خرج می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج