جلسه اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در ایام تعطیلات نوروز با حضور دادستان کرمانشاه، شهردار و مقامات نظامی و انتظامی برگزار و شهرداری کرمانشاه از برگزاری بیش از 200 برنامه فرهنگی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در این جلسه شهردار کرمانشاه ضمن اعلام خبر برگزاری بیش از 200 برنامه فرهنگی در سطح شهر، با تقدیر از رویکرد پیشگیرانه دادستانی اقدامات و فعالیت‌های شهرداری کرمانشاه را در ایام تعطیلات نوروز تشریح نمود.

آرش رضایی ضمن مهم دانستن اجرای هر چه بیشتر برنامه‌ فرهنگی در سطح شهر کرمانشاه، گفت: خوشبختانه طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با مقامات قضایی و انتظامی تذکرات لازم به بخش‌های مختلف شهرداری مثل سیستم‌های حمل‌ونقل، سازمان آرامستان ها به‌ویژه برای ایام پایانی سال و تسهیل در خدمات نوروزی داده شد و در این راستا شهرداری کرمانشاه با تمام امکانات ضمن هماهنگی با سیستم قضایی و انتظامی توانست خدمات خوبی را به شهروندان و مسافرین نوروزی ارائه نماید.

وی افزود: جهت هرچه پربار نمودن سفر و تعطیلات مردم شهرداری کرمانشاه بیش از 200 برنامه فرهنگی را در نقاط مختلف شهر تدارک دیده و سه کمپ را نیز جهت اسکان مسافران تجهیز نمود.

وی افزود: خوشبختانه در مکان‌هایی که برنامه‌های شهرداری در حال اجرا است نظم و همکاری خوبی را از طرف مردم شاهد هستیم ضمن اینکه نیروهای اجرائیات شهرداری نیز جهت برقراری نظم و جلوگیری از مشکل در این محل‌ها حضور فعال دارند.

دکتر صادقی دادستان کرمانشاه نیز در این جلسه ضمن تقدیر از اجرای بیش از پیش برنامه فرهنگی اجراشده توسط شهرداری در این ایام گفت: هرچقدر در سطح جامعه شادی رواج پیدا کند بازهم کم است و گروه‌های هنری به‌خوبی می‌توانند در ایجاد این شادی مؤثر باشند البته به شرطی که این برنامه‌های هنری منجر به ساختارشکنی نشود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج