مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از بهره‌مندی ۵۴ هزار گردشگر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ صارم رضایی از بهره‌مندی ۵۴ هزار گردشگر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی لرستان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از ابتدای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی لرستان تاکنون بیش از ۵۴ هزار گردشگر از خدمات این طرح در لرستان بهره مند شدند.

رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هجدهمین مرحله طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته در ۱۶ نقطه استان آغاز و تا و تا پانزدهم فروردین ماه جاری ادامه دارد.

وی افزود: در این طرح اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان لرستان تلاش دارند بتوانند گام موثری در راستای بهبود رفتار ترافیکی و کاهش حوادث و سوانح رانندگی در ایام سفرهای نوروزی داشته باشند.

مدیرعامل هلال احمر لرستان بیان کرد: طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی خدمات دیگری همچون فضای دوستدار کودک, خیمه نماز, توزیع  نقشه و بروشور, محصولات فرهنگی نیز ارائه می شود.

۵ هزار و ۳۰۰ نفر در لرستان به کمپین نه به تصادفات پیوسته‌اند

رضایی افزود: یکی از برنامه‌های تاثیرگذار حوزه جوانان در طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، برپایی کمپین ملی نه به تصادفات است که در استان لرستان تاکنون بیش از ۵ هزار و ۳۰۰ نفر به آن پیوسته اند.

وی بیان کرد: همچنین اعضای جوانان با برپایی فضای سلامت سعی دارند نیاز های اولیه نظیر کنترل فشار خون و کمک های اولیه را نیز ارائه دهند.

ایمنی و سلامت مسافران نوورزی لرستان

پست‌های ایمنی و سلامت در ورودی شهرهای لرستان دایر است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: پست‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در ورودی شهرهای استان و مکان پر گردشگر دایر شده که علاوه بر آنها 2 پست سیار سحاب نیز کار امداد سرپایی در این طرح را انجام می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج