شهردار قم گفت: اگر می‌خواهیم حال شهرداری خوب شود باید در مسیر حفظ حقوق مردم با توان بیشتری گام برداریم و اجازه تضییع حقوق عمومی را ندهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر سقائیان‌نژاد در دیدار نوروزی با مدیران و پرسنل شهرداری با اشاره به تفسیر دعای تحویل سال و نقش آن در مسیر برنامه‌های شهرداری اظهار کرد: اگر می‌خواهیم حال شهرداری خوب شود باید در مسیر حفظ حقوق مردم با توان بیشتری گام برداریم و اجازه تضییع حقوق عمومی را ندهیم.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم همواره اصل است گفت: ما همواره باید به فکر درست عمل کردن حلال و حرام خدا باشیم؛ نباید برای درآمد حق کسی پایمال شود و باید دقت داشت که شهرداری به هر قیمتی دنبال کسب درآمد نیست.

شهردار قم با تاکید بر اینکه همه باید نسبت به اعمال خود دقت داشته باشند تصریح کرد: رهبری بر اینکه امسال سال کار و خدمت بیشتر به مردم است تاکید داشته‌اند؛ اگر می‌خواهیم امسال سال خوبی باشد دست خودمان است و باید دست در دست هم دهیم با انسجام در مسیر کار و تلاش بیشتر گام برداریم.

وی با اشاره به اوضاع نامساعد اقتصادی در کشور بیان کرد: اگر نیت‌ها خالص شود خدا به کار ما برکت خواهد داد؛ اواخر سال 95 بدهی شهرداری از دولت به نوعی به سرانجام رسید و سال 96 نیز در آخرین ساعات 28 اسفند بحث 300 میلیارد اوراق مشارکت قطار شهری تعیین تکلیف شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج