شهرداری امسال بسیار موفق تر از سال های گذشته عمل کرده و برداشت من این است که نوروز97 تبریز با سالهای گذشته فرق دارد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ محمدباقر بهشتی با اعلام این مطلب اظهار داشت : شهرداری جز نهاد هایی است که امروزه بطور مستقیم در توسعه گردشگری نقش ایفا کرده و با اقداماتی که انجام داده ، نحوه شایسته ای از مهمانان نوروزی استقبال می کند.

عضو شورای شهر تبریز افزود : در کنار شهرداری و نهادهای دخیل در حوزه گردشگری مردم نیز بایستی به عنوان شهروند طوری عمل کنند تا مسافرانی که از دیگر مناطق کشور به تبریز می آیند، تبریز را با خاطره خوش ترک کنند.

بهشتی با اشاره به رویداد تبریز 2018 خاطرنشان ساخت : تبریز امسال به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی تعیین شده و ما شاهد تغییراتی در شهر هستیم که نشان از تحول در شهر دارد که امید است از محل ورود گردشگران خارجی و داخلی با بهره گیری از فرصت به وجود آمده برای کسب درآمد و رونق اقتصادی استفاده شود.

این عضو شورای شهر تبریز با تقدیر از عملکرد شهرداری در نوروز 97 ادامه داد : اگر کل نهادهای گردشگری عملکرد مناسبی داشته باشند و نهاد های خدمت رسان به مردم از جمله تاکسی ها ، اتوبوس ها ، هتل ها و غذاخوری ها بتوانند نظر گردشگران را جلب کنند ، مطمئناً به تبع آن زمینه های توسعه صنعت گردشگری و اقتصاد فراهم خواهد آمد.

وی در پایان در توصیف نوروز گفت : نوروز ایرانی در دنیا مشابهی ندارد چرا که به گفته مرحوم دکتر علی شریعتی خلقت در اول فروردین انجام شده و سال ، فصل ، ماه و روز در نوروز آغاز می شود و هنگامی که سال نو آغاز می شود ما دعای تحویل سال را می خوانیم و از خدا می خواهیم حال ما را به بهترین حالات تغییر دهد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج