مدیرکل امور مسافری شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت:، گفت: تا 15 فرودین ماه دو سفر ریلی از کرمانشاه به مشهد انجام خواهد شد و متقاضیان برای بلیت‌فروشی قطار کرمانشاه می‌بایست به مراکز ویژه فروش مراجعه نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، علی کاظمی منش با اشاره به شروع بلیت‌فروشی قطار کرمانشاه از 29 اسفند سال گذشته تاکنون، گفت: تا 15 فرودین ماه دو سفر ریلی از کرمانشاه به مشهد انجام خواهد شد و متقاضیان برای بلیت‌فروشی قطار کرمانشاه می‌بایست به مراکز ویژه فروش مراجعه نمایند.

وی افزود: در حال حاضر تا 15 فروردین دو سفر ریلی از کرمانشاه به مشهد و نیز دو حرکت از مشهد به کرمانشاه خواهیم داشت و مردم می‌توانند برای خرید بلیت به 1800 مرکز فروش در سطح کشور یا به سایت شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی مراجعه کرده و بلیت خریداری کنند.

کاظمی منش تصریح کرد: در حال حاضر قیمت بلیت کرمانشاه-مشهد حدود 145 هزار تومان است که این قیمت شناور بوده و ممکن است توسط برخی دفاتر تخفیف در آن اعمال شود.

مدیرکل امور مسافری شرکت راه‌آهن کشور در خصوص برنامه‌های بعدی حرکت قطار کرمانشاه، گفت: برنامه‌ریزی در این زمینه در حال انجام است و به‌زودی برنامه حرکت قطار کرمانشاه از 16 فروردین‌ماه به بعد مشخص می‌شود و متقاضیان برای استفاده می‌توانند به مراکز ویژه بلیت‌فروشی قطار کرمانشاه مراجعه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج