با فرهنگ مهمان پذیری اسرار گنج تبریز را باید به جهانیان بشناسانیم که این کار تضمینی برای جذب حداکثری گردشگر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید دباغ نیکوخصلت با اعلام این مطلب اظهارداشت : متاسفانه خود ما نیز از ظرفیت گنج بزرگ تبریز بی اطلاع هستیم و شناساندن گنج تبریز به گردشگران که همانا عشق ، عرفان و تجارت است به توسعه پایدار کمک بزرگی خواهد کرد.

عضو شورای شهر تبریز افزود: باید با همدلی و همبستگی در هر جایگاه و هر فکری که هستیم باید در اختیار جامعه باشیم و کانال های ارتباطیمان را با دنیا بگشاییم که این کار تضمینی برای جذب هرچه بیشتر گردشگر در سالهای آتی خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت گسترش ارتباطات داخلی و خارجی برای معرفی تبریز خاطرنشان ساخت: جذب گردشگر گفتگوی تمدن ها را در پی داشته و این کار علاوه بر اینکه فرهنگمان را صیقل خواهد داد ، گامی مهم در راستای تحقق بخشی برای ارزش دهی به تولید ملی و کالای ایرانی خواهد شد.

نیکوخصلت در ادامه لازمه کسب موفقیت در مسیر گردشگری را مشارکت همگانی دانسته و یادآور شد : برای نیل به اهداف کلان ترسیم شده ، بایستی جزیره ای کار کردن جای خود را به حرکت تیمی داده و سرمایه های اجتماعی ما با تجمیع به خلق ثروت های بزرگ کمک کند.

نیکوخصلت در پایان از تلاش های سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برای بهبود زیرساخت های گردشگری و آماده سازی مجموعه های گردشگری زیر نظر شهرداری تبریز تقدیر نمود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج