همکاری شورای شهر و شهرداری تبریز و بخصوص سازمان توسعه گردشگری ؛ اقدامات ارزنده ای را برای حوزه گردشگری تبریز به دنبال داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج ؛ فریدون بایایی اقدام با اعلام این مطلب در حاشیه بازدید از مجموعه تاریخی عمارت شهرداری تبریز اظهار داشت: مجموعه ای اقداماتی که از سوی شهرداری برای نوروز 97 در نظر گرفته شده ، تبریز را به یکی از مراکز پر رونق گردشگری شمالغرب کشور سوق خواهد داد.

عضو شورای شهر تبریز تصریح کرد : شهرداری تبریز و به خصوص سازمان توسعه گردشگری همواره عهده دار موضوعات گردشگری بوده و در کنار آن بخش هایی از شهرداری های مناطق 8 و 10 به لحاظ قرارگیری در بافت تاریخی تبریز اقدامات ارزنده ای برای جلب رضایت گردشگران در ایام نوروز 97 اجرایی کرده اند.

بابایی اقدم با اشاره ویژگی های عمارت تاریخی شهرداری تبریز، افزود: هر فردی که تبریز را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده ، بازدید از مجموعه تاریخی عمارت شهرداری این شهر را به لحاظ اهمیت و قدمت تاریخی آن جز اولویت های مهم خود قرار داده است و به همین سبب شاهد حضور خیل گردشگران در این مجموعه هستیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود موفقیت حوزه ی گردشگری تبریز را مستلزم همکاری مردم دانسته و یادآور شد : بدون همکاری و همراهی مردم نباید انتظار موفقیت را داشت که امیدواریم در کنار مردم ، دولت و مجموعه های تابعه بیش از پیش شهرداری تبریز را در این مسیر یاری نمایند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت : امسال گردشگری تبریز از رونق خوبی برخوردار بوده است؛ پیش بینی می شود امسال نسبت به سالهای گذشته از رشد آمار ورود گردشگران برخوردار شویم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج