فرماندار املش گفت:طی چند روز گذشته بالغ بر ۲۰ هزار گردشگر وارد شهرستان تاریخی ملش شده اند واین آمار هر روز در حال افزایش است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، یونس محمودی گفت: با توجه به تاریخی و توریستی بودن شهرستان املش از مناطق و بناهای زیبا و دیدنی این شهرستان می توان خانه های صوفی، استخر زربیجار، پارک گلستان، روستای زیبا و تفریحی « تابستان نشین»،  بقعه آقا سید‌حسین(ع) کشکلایه،  برج تاریخی میل امام،  منطقه ییلاقی خصیل دشت و منطقه ییلاقی هلو دشت نام برد که مسافران نوروزی به همراه جاذبه های زیبای دیگر می توانند از این مناطق و بناهای زیبای این شهرستان  دیدن کنند.

فرماندار املش خاطرنشان کرد:  در طی چند روز گذشته  بالغ بر ۲۰ هزار گردشگر وارد شهرستان املش شده اند و طبق نظر کارشناسان این حوزه این آمار  هر روز در حال افزایش است.

 وی افزود: در  این شهرستان املش دو مجتمع اقامتی تفریحی لوزان و خصیل دشت در طول ایام نوروز میزبان  مسافران نوروزی هستند.

املش

فرماندار املش در ادامه ضمن بازدید از ایستگاه های نوروزی شماره یک املش و شماره 2 رانکوه از بیمارستان املش بازدید و از بیماران عیادت کرد.

رئیس ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان املش در ادامه از مدارس و اقامتگاه های مسافران نوروزی بازدید بعمل آورد و ضمن خیر مقدم به آنان از نزدیک با مسافران مقیم صحبت و آنان را مورد تفقد خود قرار داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج